Modify Your Search Criteria

Sık Sorulan Sorular

Aradığınızı bulamadınız mı? Hüküm ve Koşullar sayfasını ziyaret edin veya bizimle iletişime geçin.

Hotel Hub İle Mastercard Arasındaki İş Ortaklığından yararlanmak için uygun muyum?

Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan ve Türkiye'de Mastercard ile iş ortaklığı yaparak Mastercard kredi kartı ve banka kartı sahiplerine indirimli bir otel programı sunuyoruz. Hak kazanmak için bu dört ülkeden herhangi birinde düzenlenmiş geçerli bir Mastercard kredi veya banka kartınız olmalıdır.

Katılım ücreti var mı?

Katılmak için ücret ödemeniz gerekmez; web sitemizde bir hesap kaydı gerçekleştirerek otel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hangi kredi kartlarını kabul ediyorsunuz?

Üye olmaya hak kazanmak için geçerli bir Mastercard kredi veya banka kartı sahibi olmanız gerekir ve ödeme, yalnızca geçerli bir Mastercard kredi kartı veya banka kartı üzerinden yapılır.

Otel rezervasyonumu nasıl yapabilirim?

Web sitesi üzerinden rezervasyon yapmanızı sağlayan çevrimiçi bir rezervasyon platformuyuz.

Rezervasyonumun işletmeyle teyit edildiğini nasıl bilebilirim?

Rezervasyon işlemini tamamladığınızda ekranda bir onay görüntülenir. Burada, rezervasyon bilgileriniz ve rezervasyon numaranız gösterilir. Bu bilgileri yazdırmanızı öneririz. Rezervasyonunuzu takiben e-posta adresinize bir onay da iletilir.

Rezervasyonumun onayını e-posta ile almadım. Ne yapmam gerekiyor?

Bunun en yaygın nedeni, e-posta adresinizi yanlış yazmaktır. Rezervasyonunuzu tamamlamadan önce lütfen e-posta adresinizi kontrol edin. Bazı durumlarda onay e-postaları "istenmeyen posta klasörünüze" düşebilir. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra e-posta almadıysanız lütfen web sitesindeki Bize Ulaşın bölümünden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

Kredi kartı bilgilerimin güvende olduğundan nasıl emin olabilirim?

İnternetteki şifreleme standardı olan güvenli yuva katmanı (SSL) şifrelemesi kullanıyoruz. Bu şifreleme, kullanıcılarımızın kredi kartı ve kişisel bilgilerini sağlama konusunda kendilerini rahat ve güvende hissetmelerini sağlar. SSL; bir dolandırıcı ile değil, gerçekten bizimle iş yaptığınıza ve bize gönderdiğiniz bilgilerin hedeflenen alıcı dışında herhangi biri tarafından ele geçirilemeyeceğine veya şifresinin çözülemeyeceğine dair güvence sağlar.

Bu gece için bir oda rezervasyonu yapabilir miyim?

Bazı oteller, odalarını varış günü saat 15:00'e kadar rezerve etmemize izin verir. Varış tarihiniz aynı gün ise yalnızca bu politikayı uygulayan oteller görüntülenir.

Havaalanından otele ücretsiz servis aracı var mı?

Bazı otellerde havaalanından ücretsiz servis aracı hizmeti sunulur. Bu bilgiler, ilgili otelin işletme bilgileri sayfasında bulunabilir.

Ücretsiz kahvaltı alacak mıyım?

Bazı otellerde rezervasyon yapılan her gece için ücretsiz kahvaltı sunulur. Bu bilgiler, ilgili otelin işletme bilgileri sayfasında bulunabilir.

Otelde otopark var mıdır?

Otopark (ücretsiz veya ücretli) belirli otellerde mevcuttur. Otopark olup olmadığını öğrenmek için işletme bilgileri sayfalarını kontrol edin.

Araçla gelmek için otelin yol tarifini nasıl alabilirim?

Otelin işletme sayfasındaki harita bağlantısına tıklayın. Bu haritada, ana caddeler ve otelin adresi yer alacaktır.

Otellerin, oda rezervasyonu için minimum yaş gereksinimleri var mı?

Çoğu otelde oda rezervasyonu yaptırmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. Bazı otellerde konukların en az 21 yaşında olması gerekir. Gereksinimleri ve diğer otel olanaklarını otelin işletme bilgileri sayfasında görebilirsiniz.

Otel olanakları ile ilgili sunduğunuz bilgiler ne kadar doğru?

Otel bilgileri, zaman zaman otel veya otel zinciri tarafından güncellenir. Bu otellerin sahibi veya işletmecisi olmadığımız için uygun olduğunda bilgileri güncellemek ve değiştirmek tamamen otel tesisindeki personelin sorumluluğundadır. Özel gereksinimleriniz varsa sunulan olanakları veya hizmetleri doğrulamak için otelle iletişime geçmenizi öneririz.

Ek ücretler ve vergiler nelerdir?

Her şehrin kendi vergi oranları vardır. Bazı durumlarda sağlayıcılar, yerel kurumlar, şehir kurumları, devlet kurumları ve federal kurumlar tarafından ek ücretler uygulanır. Vergiler; otel rezervasyon tutarına ve sağlayıcı tarafından öngörüldüğü şekilde tahsil edilen ücretlere göre hesaplanır. Varışınız için oda rezerve etmek ve size en düşük fiyatları sunmak üzere iade edilemeyen depozitoların düzenli aralıklarla tahsil edilmesi gerekir.

Kredi kartımdan tahsil edilen bu ücret nedir?

Varışınız için oda rezerve etmek ve size en düşük fiyatları sunmak üzere iade edilemeyen depozitoların düzenli aralıklarla tahsil edilmesi gerekir.

Toplam fiyata vergiler dahil mi?

Genellikle dahildir. Size kolaylık sunmak için fiyat ve vergi dökümü bilgilerini sağlarız. Ancak bir otelin bize vergi bilgilerini sağlamaması durumunda bu bilgileri sizinle paylaşamayız.

Odayı rezerve etmek için rezervasyon tutarının tamamını mı yoksa yalnızca depozitoyu mu ödemem gerekir?

Duruma göre değişir. Bazı sağlayıcılarımız odanızı rezerve etmek için sadece bir gecelik depozito gerektirebilirken bazı sağlayıcılar rezervasyonunuz sırasında ön ödeme gerektirir. Rezervasyon sırasında Mastercard kredi kartınızdan veya banka kartınızdan ne kadar ücret tahsil edileceğini görmek için lütfen otel onay sayfasında görüntülenen tutara bakın. Ön ödeme gerektiren sağlayıcılar, her zaman olmasa da genellikle önemli ölçüde indirimli fiyatlar sunar.

Başka biri için rezervasyon yapabilir miyim?

Sistemimizi kullanarak başka biri için rezervasyon yapabilirsiniz. Konuk olarak ilgili kişinin adını ve bilgilerini eklediğinizden emin olmanız yeterlidir. Ödemenin Mastercard kredi veya banka kartınız üzerinden yapılması gerekir.

Rezervasyonumu başka birine devredebilir miyim?

Rezervasyonunuzu başka birine aktarmak istiyorsanız lütfen doğrudan otel ile iletişime geçin. Her otel, rezervasyonda yapılan bu tür değişikliklerle ilgili kendi politikalarına sahiptir ve sizi uygun şekilde bilgilendirebilir.

İptal politikanız nedir?

İptal veya değişiklik sonucunda tarafımızdan ve geçerli üçüncü taraf seyahat sağlayıcıları tarafından değerlendirilen ücretler, Rezervasyon Onayında belirtilir ve bizim üzerimizden gerçekleştirilen tüm satın alma işlemleri için geçerlidir. Ayrıntılı iptal politikamız için lütfen Rezervasyon Koşulları'na göz atın.

Rezervasyonumu nasıl iptal ederim?

Bu bağlantıdaki bilgileri doldurarak rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Rezervasyonunuzu iptal etme isteğinizi göndermeden önce rezervasyon onay numaranızı ve bilgilerinizi girmeniz gerekir. İptal tarihleri, ücretler veya rezervasyon ya da depozito tutarlarının iade edilmesi ile ilgili olarak lütfen otel sağlayıcısının iptal politikasını kontrol edin.

Otel değiştirme işlemi yapabilir miyim?

Evet. Önceki rezervasyonunuzu iptal edip yeni bir rezervasyon yaparak otel değiştirebilirsiniz. İptal veya değiştirme cezalarından kaçınmak için lütfen mevcut rezervasyonunuzu gözden geçirin.

Resmi seyahat kısıtlamaları olup olmadığını nasıl bilebilirim?

Rezervasyon yapmadan ve bir otele seyahat etmeden önce lütfen seyahat kısıtlamalarını kontrol edin. Yalnızca belirli amaçlar için seyahate izin veriliyor ve turistik seyahate izin verilmiyor olabilir. Seyahat etmeyi planladığınız varış noktaları ile ilgili bilgileri araştırmanızı öneririz.

Yardım almak için kiminle iletişime geçebilirim?

Sorularınızın veya endişelerinizin yanıtlarını, sık sorulan sorular listemizi okuyarak bulabileceğinizi umuyoruz. Sorunuza yanıt bulamazsanız lütfen web sitesindeki Bize Ulaşın bölümünden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

add footer-site.js to theme directory for sitewide global javascript